Przeprowadzki

Przeprowadzki

Pomożemy Ci w zmianie adresu

Szczegóły oferty

Dla kogo

jest ta usługa?

Czasami w życiu zachodzą zmiany i musimy przenieść swoje zaplecze, meble dobytek życia na nowe miejsce zamieszkania. Przeprowadzka to coś czego nie lubimy i zawsze się tego obawiamy. Dlatego Zielona paczka wychodzi na przeciw ze świetną ofertą aby to Państwu maksymalnie ułatwić.

Co oferujemy

w ramach usługi?

W swojej ofercie posiadamy możliwość wyboru w jaki sposób chcą państwo dokonać przeprowadzki. Jednym ze sposób przesłania swoich rzeczy jest Przeprowadzka wagowa, a drugim Przeprowadzka Przestrzenna. Przeprowadzka wagowa jest najlepszym sposobem na przeniesienie swoich rzeczy które można spakować w kartony maksymalnie do 50 kg. Nie są to rzeczy bardzo ciężkie o regularnych kształtach lub dużych gabarytów jak np narożnik itp.

Drugim sposobem jest przeprowadzka przestrzenna. Jest ona skierowana do klientów, którzy posiadają dużo rzeczy o kształtach nieregularnych jak meble, rowery itp. W tym celu możemy wynająć odpowiednia przestrzeń ładunkową na samochodzie. Proszę wybrać jeden ze sposobów które Państwu oferujemy i złożyć zamówienie lub skontaktować się z nami telefonicznie mailowo lub poprzez chat online a my zajmiemy się reszta.

Trzecim sposobem przeprowadzki jest przeprowadzka paletowa. Państwa przedmioty są przewożone na paletach. Mogą sami Państwo zapakować taką paletę i przygotować do wysyłki  lub zlecić nam odbiór samych kartonów i spaletowania przez nas na magazynie i  dostarczenia pod wskazany adres już gotowej palety ( usługa z odbiorem samych kartonów i spaletowaniem przez nas na magazynie i dostawy już gotowej palety dostępna jedynie przy nadaniu paczek w Irlandii).

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Sprawdź nasz cennik klikając w link poniżej:

https://zielonapaczka.pl/cennik/

Czy wiesz, że?

Wysyłając z Zielonapaczka.pl ubezpieczenie masz w cenie!

Regularne

wyjazdy

Irlandia -> Polska oraz Polska -> Irlandia w regularnych odstępach czasowych. Planuj każdy transport z dokładnością do dnia. Wyjeżdżamy w każdy piątek. Doręczenia odbywają się w każdy wtorek, środę oraz czwartek. Więcej w zakładce poniżej:

https://zielonapaczka.pl/terminarz/

Co chcesz zrobić?

//zielonapaczka.pl/wp-content/uploads/usluga_ico1.png

Złóż zamówienie

Wyceń usługę i wyślij zamówienie.

Złóż zamówienie
//zielonapaczka.pl/wp-content/uploads/usluga_ico2.png

Zadaj pytanie

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Czekamy na Twoje pytania.

Zadaj pytanie
//zielonapaczka.pl/wp-content/uploads/usluga_ico3.png

Szukam porady

Sprawdź nasze FAQ.

Zobacz FAQ