FAQ

FAQ

Najczęstsze pytania

Sprawdź zanim napiszesz

Terminy wyjazdów

Nasze paczki w relacji Irlandia-Polska oraz Polska-Irlandia wysyłane są w każdy piątek.

Jak zamówić kuriera?

Kuriera możesz zamówić telefonicznie, mailowo lub korzystając z formularza dostępnego na stronie. Znajdziesz go pod zakładką „zamów kuriera”

Czy moja paczka to standard?

Jeśli Twoja paczka nie przekracza 300 cm w obwodzie zostanie nadana jako paczka standardowa. Obwód liczymy według wzoru:

2 x szerokość (cm) + 2 x wysokość (cm) + najdłuższy bok (cm) < 300 cm

Jak zapłacić za usługę?

Możesz dokonać wpłaty bezpośrednio na nasze konto lub za pomocą wpłaty poprzez PayPal, DotPay a także posiadamy ofertę w przypadku paczek standardowych wyłącznie na terenie co. Dublin oraz w przy wyborze paczek gabarytowych, palet oraz przeprowadzek na terenie całej Irlandii istnieje możliwosc zapłaty gotówką.

Ile trwa dostarczenie przesyłki?

Czas dostawy wynosi średnio 4-6 dni roboczych.

Działacie na zasadzie „od drzwi do drzwi”?

Paczki standardowe zawsze są odbierane na zasadzie „od drzwi do drzwi” waga 1kg do 30kg , a w przypadku gdy usługa jest realizowana do bloku czy apartamentu przy wadze paczki od 30 kg do 50 kg do pierwszych drzwi bloku czy apartamentu.
Wyjątek stanowią paczki gabarytowe, które w przypadku bloku czy apartamentowca dostarczamy czy odbieramy jedynie do drzwi klatki schodowej. Jednak jezeli Państwo potrzebujecie pomocy lub nie jesteście w stanie dostarczyc paczki przy wadze powyżej 30 kg do drzwi apartamentu prosimy o kontakt email w celu ustalenia szczegółów.

Czy mogę śledzić przesyłkę?

Tak, możesz monitorować swoją przesyłkę korzystając ze swojego numeru śledzącego. Wystarczy, że podasz go w formularzu na stronie „Sprawdź przesyłkę”.

Czy przesyłka jest ubezpieczona ?

Zapewniamy Naszym Klientom pełen pakiet usług kurierskich wraz z ubezpieczeniem każdej przesyłki na kwotę 250 euro