Paczki gabarytowe

Paczki gabarytowe

Wyślij niestandardowy pakunek

Szczegóły oferty

Dla kogo

jest ta usługa?

Kurier Polska Irlandia Polska

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie oprócz paczek standardowych znalazły się również paczki gabarytowe. Wiemy ze czasami chcecie Państwo wysłać paczkę o wymiarze wychodzącym poza granice standardowej paczki oraz ważącej ponad normy. Jeżeli taka paczkę macie Państwo własnie do wysłania to ta oferta jest skierowana dokładnie dla Państwa.

Wagę gabarytową obliczamy :

długość(cm) x szerokość(cm) x wysokość(cm) / 6000

W przypadku paczek gabarytowych prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem w celu ustalenia warunków odbioru. Prosze również mieć na uwadze, że paczki gabarytowe nie jesteśmy w stanie odebrać z każdego miejsca w Polsce oraz Irlandii.

Jeżeli robią Państwo zakupy online to mamy również możliwość wysyłki na nasz magazyn w Polsce przesyłki bezpośrednio od sprzedawcy. W takim przypadku dostają Państwo zniżkę na przewóz za dosłanie na magazyn. Jest to dobra opcja dla osób, które nie chcą " zatrudniać " rodziny, znajomych do pomocy przy wysyłce ich paczek.

Konkurencyjna

oferta

Rower od 40€, telewizor od 50€ - wysyłaj cenne przedmioty szybko i bez zbędnych formalności. Tak działa Zielona Paczka. Sprawdź nasz cennik i przekonaj się samemu.

https://zielonapaczka.pl/cennik/

Czy wiesz, że?

Wysyłając z Zielonapaczka.pl ubezpieczenie masz w cenie!

Regularne

wyjazdy

Irlandia -> Polska oraz Polska -> Irlandia w regularnych odstępach czasowych. Planuj każdy transport z dokładnością do dnia. Wyjeżdżamy w każdy piątek. Doręczenia odbywają się w każdy wtorek, środę oraz czwartek. Więcej w zakładce:

https://zielonapaczka.pl/terminarz/

Co chcesz zrobić?

//zielonapaczka.pl/wp-content/uploads/usluga_ico1.png

Złóż zamówienie

Wyceń usługę i wyślij zamówienie.

Złóż zamówienie
//zielonapaczka.pl/wp-content/uploads/usluga_ico2.png

Zadaj pytanie

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Czekamy na Twoje pytania.

Zadaj pytanie
//zielonapaczka.pl/wp-content/uploads/usluga_ico3.png

Szukam porady

Sprawdź nasze FAQ.

Zobacz FAQ