Inna przesyłka (telewizor, monitor, komputer, rower)

Inna przesyłka (TV, monitor, komputer, rower)

Wysyłaj przesyłki TV, Rower, Komputer

Szczegóły oferty

Jak wysyłać

taki rodzaj przesyłki

Kurier Polska Irlandia Polska

Wybierając tą usługę mają Państwo możliwość wysyłki TV, Komputera, Roweru, Pralki, Suszarki, Piekarnika itp.

Proszę zwrócić uwagę, że sprzęt RTV/AGD powinien być przewożony zgodnie z założeniami producenta- tzn. opakowanie powinno być oryginalne wraz z zabezpieczeniami wewnętrznymi kartonu takimi jak np. steropian, który znajduje sie w opakowaniach producenta TV, Komputera, Pralki itp. Takie zapakowanie i zabezpieczenie przesyłki pozwala na bezpieczne i szybkie dostarczenie przesyłki pod wskazany adres. Przed wysyłką tego typu przesyłek warto skontaktować się z naszym biurem w celu uzgodnienia bezpiecznego odbioru przesyłki.

W przypadku tego rodzaju przesyłki mają Państwo także możliwość gdy kupują online takie przedmioty wysyłki bezpośrednio od producenta, sprzedawcy, Allegro itp. bezpośrednio na nasz magazyn w Polsce. W taki sposób oszczędzają Państwo czas i pieniądze oraz nie angażują osób trzecich, rodziny w swoją wysyłkę.

Zamawiając  na nasz magazyn w Polsce informują nas Państwo poprzez smsa, emaila itp. o tym ze taka przesyłka  przyjedzie do nas na magazyn i podają adres dostawy w Irlandii. Następnie my czekamy, odbieramy przesyłkę i dostarczamy pod wskazany adres w Irlandii oszczędzając Państwa czas i pieniądze ponieważ za dostawę na magazyn uzyskują Państwo zniżkę.

Wysyłaj szybko tanio i bezpiecznie z Zielona Paczka.

Co masz

w cenie

Nasze paczki są ubezpieczone co pozwala Ci spać spokojnie. Każde zamówienie możesz w prosty sposób śledzić na naszej stronie w zakładce "sprawdź przesyłkę". Każdego dnia służymy pomocą, napisz lub zadzwoń jeśli masz dodatkowe pytania.

 

Regularne

wyjazdy

Irlandia -> Polska oraz Polska -> Irlandia w regularnych odstępach czasowych. Planuj każdy transport z dokładnością do dnia. Wyjeżdżamy w każdy piątek. Doręczenia odbywają się w każdy wtorek, środę oraz czwartek.

Więcej w zakładce:

https://zielonapaczka.pl/terminarz/