Transport Mebli

Transport Mebli

Wysyłaj tanio, szybko i bezpiecznie

Szczegóły oferty

Rodzaje mebli

przewożonych

Kurier Polska Irlandia Polska

Oferujemy Państwu przewóz mebli tapicerowanych typu wersalki, sofy, narożniki, fotele oraz mebli typu tzw. flatpack czyli mebli w płaskich paczkach jak komody, szafy itp. do samodzielnego złożenia.

Zalecamy kontakt przed złożeniem zamówienia z naszym biurem gdzie wycenimy i odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wysłania przesyłki.

W przypadku tego rodzaju przesyłki mają Państwo także możliwość gdy kupują online takie przedmioty wysyłki bezpośrednio od producenta, sprzedawcy, Allegro itp. bezpośrednio na nasz magazyn w Polsce. W taki sposób oszczędzają Państwo czas i pieniądze oraz nie angażują osób trzecich, rodziny w swoją wysyłkę.

Zamawiając  na nasz magazyn w Polsce informują nas Państwo poprzez smsa, emaila itp. o tym ze taka przesyłka  przyjedzie do nas na magazyn i podają adres dostawy w Irlandii. Następnie my czekamy, odbieramy przesyłkę i dostarczamy pod wskazany adres w Irlandii oszczędzając Państwa czas i pieniądze ponieważ za dostawę na magazyn uzyskują Państwo zniżkę.

 

Wysyłaj szybko tanio i bezpiecznie z Zielona Paczka.

Co masz

w cenie

Nasze paczki są ubezpieczone co pozwala Ci spać spokojnie. Każde zamówienie możesz w prosty sposób śledzić na naszej stronie w zakładce "sprawdź przesyłkę". Każdego dnia służymy pomocą, napisz lub zadzwoń jeśli masz dodatkowe pytania.

Regularne

wyjazdy

Irlandia -> Polska oraz Polska -> Irlandia w regularnych odstępach czasowych. Planuj każdy transport z dokładnością do dnia. Wyjeżdżamy w każdy piątek. Doręczenia odbywają się w każdy wtorek, środę oraz czwartek.

Więcej w zakładce:

https://zielonapaczka.pl/terminarz/